Centrum Termalne Trzy Miotły to kameralny niewielki obiekt z bogatą ofertą w centralnej Polsce przy Hotelu Senator w Starachowicach.

W naszym standardzie jest wysoka jakość obsługi, różnorodność atrakcji na obiekcie oraz poprawne saunowanie.

Codziennie (poza niedzielą) przeprowadzane są rytuały saunowe z Saunamistrzem. Wśród nich klasyczne naparzania aufguss, seanse w stylu ruskiej bani, seanse w łaźni parowej które są zabiegami na ciało (peelingi, mydlane hammamy, seanse przy użyciu spiruliny oraz czekolady).
Perełką obiektu jest możliwość odbycia zabiegu błotnego. Posiadamy 2 osobową saunę błotną – rasul. Zabieg: 60 zł lub 80zł/osoba

Organizujemy również imprezy o charakterze otwartym, są to: Imprezy Saunowe dla dzieci oraz Noce Saunowe Miotłowisko, które są atrakcją dla pełnoletnich miłośników sauny.

W naszej ofercie znajdziecie również ofertę na organizację imprezy zamkniętej, którą zorganizujemy na Twoje zlecenie oraz wynajem całego obiektu na wyłączność.

Zapraszamy ze świętokrzyską serdecznością:)
Do krainy latających Mioteł po zdrowie, urodę i dobre samopoczucie.

Cyfra TRZY


Poprzedzająca cyfrę trzy – dwójka to: niebo i ziemia a trójka to łącznik iskra, energia (ciepło/gorąco). Jest pozytywna, jest podróżnikiem i odkrywcą – równowagą/pełnią, zdrowiem i hedonizmem.


Trzy to CUD: Ciało, Umysł, Dusza. One w saunie chadzają na “randkę”. Ciało się męczy, Umysł odpoczywa a Dusza cieszy się z tej jedności.


Trójka to my, ludzie: Głowa, Tułów, Kończyny
To Trzech pogańskich Bogów na Świętym Krzyżu: Świst, Poświst i Pogoda

MIOTŁA

Porządkuje, oczyszcza, to również inna nazwa witek w bani ale również nieodłączny atrybut Świętokrzyskiego – na miotłach czarownice latały na sabaty tajemne spotkania które łączyły się z wymianą wiedzy tajemnej i receptur.  

CENTRUM TERMALNE TRZY MIOTŁY przy HOTELU SENATOR w STARACHOWICACH

W obiekcie

1. Królestwo Liścia Dębu – Sauna Fińska
2. Królestwo Ziół – Łaźnia Parowa
3. Królestwo Minerałów – Łaźnia Błotna
4. Królestwo Świętokrzyskiej Jodły – Wypoczywalnia
5. Królestwo Kryształów – Grota Solna

Centrum Termalne Trzy Miotły oferuje atrakcje, które uprzyjemnią Ci czas spędzony w naszym obiekcie.