Logo MIOTŁOWISKA było przygotowane od bardzo dawna. Leżało w szufladzie a idea w pełnej pomysłów głowie. Mojej głowie. Jestem wiedźmą i opiekunem imprez w Miotłowisku, miłosnikiem saunowania. WIEdźmą bo jestem przekonana, że WIEM jak udzielić każdemu instrukcji „latania na miotle” czyt. uskrzydlić, podzielić się dobrą energią. Kocham Góry Świętokrzyskie. Tu jest moje miejsce na ziemi. Wróciłam po 18 latach tęsknoty do mojego rodzinnego miasta Starachowice. Mając 18 lat zdobyłam uprawnienia Przewodnika Świętokrzyskiego. Kilka lat później broniłam pracy magisterskiej pt. „Góry Świętokrzyskie jako produkt turystyczny. 

poprawne saunowanie

 MARTA GRZESIK. Opiekun Imprez w MIOTŁOWISKU oraz Opiekun Centrum Termalnego TRZY MIOTŁY przy HOTELU SENATOR w Starachowicach – WIEdźma.

PIWNICA PERUNA Saunarium i Spa w Ostrowcu Świętokrzyskim  to obiekt który pozostaje pod “moimi skrzydełkami”. Podjęłam się roli budowania, kreowania i prowadzenia tego wyjątkowego miejsca. Jestem również twórcą  marki Piwnica Peruna. Właściciele Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim obdarzyli mnie dużym zaufaniem co skutkuje nieograniczonymi możliwościami rozwoju tego miejsca wg. mojej własnej wizji. Mogę dzięki temu przeglądać się w Waszych oczach każdego dnia. To uskrzydla, nobilituje, wypełnia radością i ogrzewa mnie. Źródło ma w środku i wyłazi na wierzch. Dokładnie odwrotnie jest z tym w saunie. Idzie w drugim kierunku ale efekt podobny wypełnia mnie światłem.

W moim życiu nie ma przypadków, kiedy pragnę czegoś impulsywnie – nigdy tego w taki sposób nie konsumuję.  Jestem ostrożna w wypowiadaniu życzeń jednak  zawsze otrzymuję to czego rzeczywiście pragnę.  ZOSTAWIAM ŚLADY.

              No zwyczajnie… chcę WAM powiedzieć, że spełnia się moje MARZENIE.
Będę czarować Wam nasz wspólny czas, zaopiekuję się Wami w saunie. Pierwszy raz weszłam do sauny 32 lata temu dziś mając spore doświadczenie jestem gotowa się nim dzielić.  Posłucham i usłyszę. Pokażę Wam jak drobnym zachodem/wysiłkiem można podnieść efekt saunowania dla zdrowia, urody i Waszego dobrego samopoczucia. To stało się rzeczywistością. Pierwsze doświadczenia mam już za sobą prowadząc 2 lata Centrum Termalne Trzy Miotły w Starachowicach.  Jestem dumna z moich projektów i z radości którą tworzę, doświadczam oraz obserwuję we współsaunujących w Piwnicy Peruna. 

Moja najważniejsza życiowa rola to bycie mamą. Od 18 lat jestem specjalistą ds. reklamy tworząc i wspierając Agencję Reklamową Xmedia, z pasji uprawiam sport, jestem ratownikiem WOPR oraz płetwonurkiem. Wiele lat trenowałam Karate Kyokushin. Aktualnie trenuje boks w przyjaznej sekcji klubu HDD Dynamic. Saunowanie jest jak kropka nad „i” – dopełnienie tego co lubi moje ciało. Każdy kto poznał smak przekroczenia granicy zmęczenia w saunie czy bani, wie o czym mówię. Jedyne w swoim rodzaju jednoczesne zmęczenie i relaks.

Miotłowe stało się moje życie.  Zapraszam Was serdecznie na gorące grzanie z Świętokrzyskim przytupem do PIWNICY PERUNA i na Miotłowiska.