OFERTA

W sercu Gór Świętokrzyskich w towarzystwie pomruków z Łysicy i Łyśca zwołujemy Sabaty. Nasze cykliczne otwarte imprezy saunowo – baniowe MIOTŁOWISKO. Króluje w nich Miotła – mają charakter prozdrowotny. Przeznaczone dla wtajemniczonych, tych którzy posiedli “wiedzę tajemną” lub otwartych, ciekawych ludzi. Wymieniamy dobrą energię, wiedzę i doświadczenia. Wszystko po to aby naszemu ciału przywrócić równowagę i oczyścić je. To wyjątkowo skuteczny sposób na pozbycie się stresu i hedonistyczny sposób na spędzenie wolnego czasu.Każdy termin imprezy otwartej opublikujemy na naszej stronie www oraz FB i serdecznie Was zapraszamy.

Na zlecenie organizujemy również imprezy o charakterze zamkniętym:

IMPREZA FIRMOWA

Dla potrzeb i stanu zdrowia oraz możliwości fizycznych grupy, dostosujemy długość seansów w saunie/bani. Jesteśmy pewni, że będą to niezapomniane chwile, a silna integracja będzie ich trwałym efektem ubocznym. Zdrowe, oparte na dawnych recepturach menu przywoła wspomnienia z dzieciństwa. Jest pewne, że będziecie chcieli do nas wracać. Jesteśmy elastyczni, do wypracowanych formuł możemy dodać nowości.

IMPREZA PRYWATNA

Szalony wieczór kawalerski, niezapomniany panieński, urodziny a także rocznica ślubu. W naszych spotkaniach jest świętokrzyska magia. Chcemy się nią dzielić również w środowiskach, które na co dzień nie korzystają z dobrodziejstw sauny. Wierzymy, że potrafimy pozyskać nowych fanów saunowania. Dobrostan i błogostan jaki człowiek odczuwa po oczyszczeniu w saunie, nie da się porównać z niczym innym.

Bez względu na to czy jesteś szefem firmy czy chcesz zorganizować niezapomniane urodziny, napisz do nas maila podając:

Please enter your email, so we can follow up with you.
Wpisz daty, które Cie interesują
Ilość zaproszonych gości: 1

lub napisz na maila/zadzwoń!
KONTAKT:
marta@miotlowisko.pl lub marta.g@palactarnowskich.pl
tel. 609 457 997

Zadbamy o Twoją imprezę w każdym detalu. Zaproponujemy scenariusz imprezy, zaproponujemy ewentualne dodatkowe usługi takie jak poczęstunek, tort czy masaże itp. oraz wycenimy usługę.

POPULARYZUJEMY POPRAWNE SAUNOWANIE.