OFERTA

             W sercu Gór Świętokrzyskich w towarzystwie pomruków z Łysicy i Łyśca zwołujemy Sabaty. Nasze cykliczne otwarte imprezy saunowo – baniowe z MIOTŁOWISKIEM odbywają się w Centrum Termalnym Trzy Miotły przy Hotelu Senator w Starachowicach. Króluje w nich Miotła – mają charakter prozdrowotny. Przeznaczone dla wtajemniczonych, tych którzy posiedli “wiedzę tajemną” lub otwartych, ciekawych ludzi. Wymieniamy dobrą energię, wiedzę i doświadczenia. Wszystko po to aby naszemu ciału przywrócić równowagę i oczyścić je. To wyjątkowo skuteczny sposób na pozbycie się stresu i hedonistyczny sposób na spędzenie wolnego czasu. Każdy termin imprezy otwartej opublikujemy na naszej stronie www oraz FB i serdecznie Was zapraszamy.

 

Na zlecenie organizujemy również imprezy o charakterze zamkniętym:

IMPREZA FIRMOWA
Dla potrzeb i stanu zdrowia oraz możliwości fizycznych grupy, dostosujemy długość seansów w saunie/bani. Jesteśmy pewni, że będą to niezapomniane chwile a silna integracja będzie ich trwałym efektem ubocznym. Zdrowe, oparte na dawnych recepturach menu przywoła wspomnienia z dzieciństwa. Jest pewne, że będziecie chcieli do nas wracać. Jesteśmy elastyczni, do wypracowanych formuł możemy dodać nowości.

IMPREZA PRYWATNA
Szalony wieczór kawalerski, niezapomniany panieński, urodziny a także rocznica ślubu. W naszych spotkaniach jest świętokrzyska magia. Chcemy się nią dzielić również w środowiskach, które na co dzień nie korzystają z dobrodziejstw sauny. Wierzymy, że potrafimy pozyskać nowych fanów saunowania. Dobrostan i błogostan jaki człowiek odczuwa po oczyszczeniu w saunie, nie da się porównać z niczym innym.

Bez względu na to czy jesteś szefem firmy czy chcesz zorganizować niezapomniane urodziny, napisz do nas maila podając:
:: Termin planowanej imprezy i ilość zaproszonych gości.
:: Czy tylko udział w imprezie saunowej czy z noclegiem.
:: I jaki jest cel imprezy również pomoże nam przygotować ofertę “na miarę”.
KONTAKT:
marta.grzesik@trzymiotly.pl :: tel. 609 457 997

Zadbamy o Twoją imprezę w każdym detalu. Zaproponujemy scenariusz imprezy, zaproponujemy ewentualne dodatkowe usługi takie jak poczęstunek, tort czy masaże itp. oraz wycenimy usługę.

Wynajem Centrum Termalnego Trzy Miotły na wyłączność po godzinach jego zamknięcia to koszt 500 zł za godzinę.
W cenę wynajmu wliczona organizacja Seansu z Saunamistrzem (1 rytuał na godzinę)

 

 

POPULARYZUJEMY POPRAWNE SAUNOWANIE.