Z miłości do saunowania i Gór Świętokrzyskich

popularyzujemy poprawne saunowanie, strefa nagości baner

Z sauny korzystamy bez kostiumu kąpielowego/kąpielówek oraz bez klapek. Ich obecność może podtruć nasz organizm lub/i nas poparzyć. 100 C° to za dużo dla “sztucznych” materiałów. Opary z nich mogą być nawet toksyczne dla naszego organizmu, dlatego popularyzujemy poprawne saunowanie. Sauna to miejsce gdzie z założenia pozbywamy się toksyn. Skorzystajmy więc z jej dobroczynnego wpływu na nasze ciało w pełni. KONIECZNIE z sauny korzystamy BEZ kostiumu co nie oznacza, że NAGO. Okryć możemy się naturalnymi materiałami, które są gotowe na taką „gorącą próbę”.I są to: bawełna, frotte, tetra.

popularyzujemy poprawne saunowanie, strefa nagości baner

Jednocześnie GWARANTUJEMY, że włożymy sporo wysiłku abyś czuł się u nas komfortowo. Zaopatrzymy Cię w prześcieradło, którym możesz owinąć się. Bardzo ważne jest dla nas, aby wszyscy korzystający z naszego Saunarium i SPA Piwnica Peruna zażywali zdrowia, komfortu i relaksu.  Jednak musisz być również gotowy na to, iż inni doświadczeni współsaunujący będą saunować nago. Każdy materiał którym się owiniemy będzie jednocześnie izolacją. Wiedząc to, doświadczeni saunowicze odkrywają swoje ciała korzystając z sesji w saunie. 

popularyzujemy poprawne saunowanie, strefa nagości baner

Nagość w saunie nie jest niczym zdrożnym i służy swobodnemu wypacaniu się.
PROSIMY ZACHOWAJ SIĘ INTYMNIE WZGLĘDEM WŁASNEJ I CUDZEJ NAGOŚCI.
Jeśli będziesz świadkiem niestosownego zachowania lub cokolwiek Cię zaniepokoi i poczujesz się nieswojo ZGŁOŚ ten fakt obsłudze.